Nowe domy Nowy Sącz, Dunajcowa Park

ogloszenia.nowy-sacz.pl
Sądecki serwis ogłoszeniowy

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 18661 / Ogłoszenia oczekujące: 38
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu
Mieszkania Nieruchomosci Esencja Nowy Sacz

Praca - Wszystkie \ Praca \ Zatrudnię na etat

Nr ogłoszenia 909492 z dnia 2023-06-06 / OFERTA PRYWATNA

Koordynator ds. Logistyki i Zaplecza Magazynowego

Szukasz pracy, która pozwoli Ci na rozwój w ciekawej firmie? W NAVIFLEET rozwijamy system telematyczny dla fleet managerów w modelu SaaS i aktualnie poszukujemy:
Koordynator ds. Logistyki i Zaplecza Magazynowego
Praca stacjonarna w biurze w Pisarzowej k. Nowego Sącza

Twoje zadania na tym stanowisku to m.in.:


konfiguracja urządzeń telematycznych,
koordynacja procesów logistycznych i zaplecza magazynowego,
utrzymywanie odpowiedniego poziomu stanów magazynowych
monitorowanie, analiza, oraz poprawa jakości procesów dostarczania i analityki magazynowej,
kontrola jakości konta klienta po montażu urządzeń telematycznych,
identyfikacja obszarów do poprawy oraz realizacja celów związanych z wydajnością procesu.


Cechy idealnego kandydata:
Szukamy osoby z doświadczeniem w obszarze logistyki produktów i zarządzania magazynem, która zna procesy magazynowe i transportowe, umiejętnie posługuje się systemami klasy ERP i dobrze pracuje jej się w zespole. Wymagamy również bardzo dobrej organizacji pracy, umiejętności planowania, samodzielności w działaniu i proaktywnego podejścia do problemów oraz dbałości o procesy, normy i zasady.


Nasza oferta:
wynagrodzenie:
umowa o pracę od 5500 zł do 7000 zł netto,
kontrakt B2B od 9200 zł netto do 11 500 zł netto,
staranne wdrożenie w produkt i firmę, bo bardzo zależy nam na Twoim sukcesie w naszej firmie,
nie tylko pracę w dynamicznym zespole, który zapewne znasz z większości ogłoszeń:) Zapewnimy Ci prawdziwy rozwój. Będziesz miał możliwość uczestniczyć w ciekawych projektach i okazję na wymianę wiedzy z kompetentnymi ludźmi z naszej firmy, którzy przedstawią Ci produkt z różnych punktów widzenia. Programiści, produktowcy, menedżerowie, handlowcy, właściciele i wiele innych kompetencji - każdy chętnie dzieli się wiedzą,
po okresie próbnym chętnie zainwestujemy w Twój rozwój, oferując bezpłatne lekcje języka angielskiego, finansując kursy, szkolenia lub studia podyplomowe,
elastyczny czas pracy - możesz rozpocząć pracę między 7.00 a 10.00 i zakończyć po przepracowaniu 8 h.
otwarte i bezpośrednie relacje z przełożonymi i właścicielami,
pracujemy w środowisku chmurowym - Google Workspace, Jira, Confluence, Freshworks,
masz realny wpływ na swoje narzędzia pracy - telefon, komputer możesz wybrać sobie sam,
masz również wpływa na kształt procesów w których pracujesz - oczekujemy Twojej pomocy w ciągłym udoskonalaniu naszej organizacji,
współtworzenie kameralnej (około 40 osób) i nowoczesnej firmy w technologicznej, bardzo rozwojowej branży,
pakiet benefitów - bezpłatne obiady, multisport,.

JAK WYGLĄDA NASZ PROCES REKRUTACYJNY?
Etap 1. Analiza Twojego CV. Naprawdę czytamy dokładnie wszystko, co napisałeś/napisałaś. Bez względu na to, czy Twoje CV nas zainteresuje, czy nie, otrzymasz od nas odpowiedź o tym czy przeszedłeś/przeszłaś dalej.

Etap 2: To maksymalnie 30 minutowa rozmowa telefoniczna. Bez obaw, nie zadzwonimy do Ciebie bez zapowiedzi, damy Ci znać, że zainteresowało nas Twoje CV i zaproponujemy termin. Rozumiemy, że najprawdopodobniej pracujesz, dlatego rozmowy odbywają najczęściej w godzinach popołudniowych.

Etap 3: To 2 godzinne spotkanie na żywo w biurze w Pisarzowej, podczas którego sprawdzimy Twoje umiejętności, oraz damy przestrzeń na poznanie się wzajemnie. Zależy nam aby obie strony mogły świadomie podjąć decyzje o potencjalnej współpracy. Przejście do kolejnego etapu oznacza, że przekażemy Ci do wykonania “zadanie domowe”. Z naszej strony na tym i kolejnym etapie spotkasz około 4 do 5 osób - ale spokojnie, są pozytywnie nastawieni a w sali będą woda i ciastka - zalecamy uzupełnianie płynów i cukru :)

Etap 4. To najdłuższe spotkanie, około 3-4 godzinne na żywo w biurze w Pisarzowej. Na tym spotkaniu prosimy o prezentację “zadania domowego”, oraz w dalszym ciągu skupimy się na poznaniu Twojej wiedzy i umiejętności.


Następnie w ciągu 5 dni damy Ci informację zwrotną wraz z naszą decyzją co do współpracy. Nasz proces rekrutacyjny może wydawać się długi, jednak działamy sprawnie i zazwyczaj nie trwa dłużej niż 2-3 tygodnie od wysłania CV.
Zainteresowanych zapraszamy do przesyłania CV na adres: praca@navifleet.pl
prosimy o dołączenie do CV odpowiedniej klauzuli - informacje znajdziesz tutaj

Cena: 6000

Autor: NAVIFLEET

Kontakt:

  • adres email:
  • telefon: 696122100
  • tel. komorkowy: 696122100

OSTRZEŻENIE PRZED NIEUCZYCIWYMI OGŁOSZENIODAWCAMI!
Ostrzegamy przed nieuczciwymi ofertami pracy, w których anonimowi ogłoszeniodawcy proszą o przesłanie numeru dowodu osobistego lub jego skanu, numeru PESEL, adresu zamieszkania i numeru telefonu, Twoich zdjęć lub żądają opłacenia z góry procesu rekrutacji, biletów, noclegów (w szczególności dotyczy ofert pracy za granicą i próśb o wpłatę pieniędzy za pośrednictwem Western Union Money Transfer), opłat za materiały (praca chałupnicza, składanie długopisów lub biżuterii) itp., zatelefonowania lub wysłania wiadomości SMS pod płatny numer telefonu, pobrania pliku z internetu, wykonania przelewu bankowego nawet na kwotę 1 grosza (nowy rodzaj oszustw, wyłudzenie kredytu). Zanim wyślesz CV poproś autora ogłoszenia o podanie nazwy firmy i jej pełnych danych teleadresowych (w tym numeru REGON). Następnie zweryfikuj ich prawdziwość. Uczciwi pracodawcy nie mają żadnych powodów do publikacji anonimowych ofert pracy, nigdy NIE ŻĄDAJĄ podania swoich danych osobowych, założenia konta bankowego, wykonania przelewu. Bądź ostrożny, nie ryzykuj!

To ostrzeżenie wyświetlane jest przy każdym ogłoszeniu z działu PRACA, przedstawia najpopularniejsze mechanizmy oszustw i nie należy go wiązać z konkretnym ogłoszeniem.
Administrator serwisu ogłoszeniowego


Wstecz

Ilość wyświetleń: 894
Nie zapomnij powołać się na serwis ogloszenia.nowy-sacz.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Zatrudnię na etat
Inne ogłoszenia tego użytkownika (2 ogł.):


Korzystając z serwisu www.ogloszenia.nowy-sacz.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2024 ogloszenia.nowy-sacz.pl