Ogłoszenia drobne Nowy Sącz Ogłoszenia drobne Nowy Sącz
www.ogloszenia.nowy-sacz.pl

Centrum Medyczne Żywiecka 44 zatrudni pielęgniarkę

Opis stanowiska: Pomoc i asysta przy zabiegach Obsługa systemu informatycznego – rejestracja wizyt Opieka nad pacjentkami ciężarnymi Przygotowywanie i archiwizacja dokumentacji medycznej Organizacja pracy i obsługa punku pobrań Budowanie relacji z Pacjentami i dbanie o wizerunek firmy Zapewnienie prawidłowego obiegu informacji i dokumentów wewnątrz firmy Współpraca z personelem medycznym i niemedycznym placówki Wymagania: Wysoka kultura osobista, empatia, pogodne usposobienie Zaangażowanie i poczucie odpowiedzialności za powierzone obowiązki Umiejętność obsługi komputera i urządzeń biurowych Umiejętność koncentracji na wielu zadaniach jednocześnie Samodzielność i dobra organizacja pracy Doświadczenie na podobnym stanowisku Mile widziane doświadczenie w pracy na oddziale kardiologicznym Oferujemy: Stabilne zatrudnienie w ramach umowy zlecenia/ umowy o pracę Wsparcie doświadczonych pracowników Możliwość nauki i rozwoju Przyjazną atmosferę Stawka godzinowa 55-60zł brutto/h

Autor: Katarzyna

Ogłoszenie nr 931544, z dnia: 2024-03-28

KONTAKT:

kom.:500285545

To ogłoszenie znajdziesz pod adresem:
www.ogloszenia.nowy-sacz.pl/931544

Prosimy o poinformowanie osoby kontaktowej, że ogłoszenie zostało znalezione na
Pomoże to nam w skutecznej promocji serwisu. Dziękujemy