Ogłoszenia drobne Nowy Sącz Ogłoszenia drobne Nowy Sącz
www.ogloszenia.nowy-sacz.pl

Doradca ds. programu \'Czyste powietrze\"

Zakres obowiązków: -Aktywne pozyskiwanie klientów detalicznych kwalifikujących się do programu \'Czyste Powietrze\", -Odbywanie spotkań sprzedażowych, praca w systemie D2D, -Analiza potrzeb oraz sporządzanie ofert, -Raportowanie w wewnętrznym systemie obiegu dokumentów, -Sporządzenie umów oraz kompletowanie niezbędnych dokumentów Nasze wymagania -Umiejętność budowania i utrzymywania pozytywnych relacji z Klientem, -Komunikatywność i pozytywne nastawienie, -Samodzielność oraz bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność zarządzania czasem, -Chęć do pracy i rozwoju, -Dyscyplina To oferujemy -Wysokie wynagrodzenie za każdy wniosek. Wynagrodzenie wypłacane jest po pierwszej wypłacie transzy. -Umowa o dzieło lub B2B, system wynagrodzeń prowizyjny, -Szkolenie wstępne oraz opiekę koordynatora na każdym etapie pracy, -Wewnętrzne konkursy sprzedażowe, -Brak górnego limitu zarobków- Twoje zaangażowanie ma bezpośredni wpływ na to ile zarobisz, -Elastyczne godziny pracy, -Nie musisz mieć doświadczenia- wszystkiego Cię nauczymy. Klauzula RODO 1) Oświadczam, że zapoznałem się z Informacją dla Kandydatów oraz Warunkami Korzystania. Akceptuję, aby moje dane osobowe zostały udostępnione transgranicznie w ramach Aperton w celu poszukiwania pracy i rekrutacji. Wiem, że w każdej chwili mogę wycofać moją zgodę. 2) Wyrażam zgodę na wykorzystanie moich danych przez Aperton w celu informowania o usługach własnych, przy wykorzystaniu poczty, email, SMS, MMS, połączeń telefonicznych, powiadomień push w aplikacji oraz przy wykorzystaniu innych środków. Wiem, że w każdej chwili, mogę wycofać swoją zgodę. 3) Oświadczam, że zapoznałem się z Informacją dla Kandydatów oraz Warunkami Korzystania. Akceptuję, aby moje dane osobowe zostały wykorzystane wyłącznie w celu rekrutacji związanej wyłącznie z tą ofertą pracy. Wiem, że w każdej chwili mogę wycofać moją zgodę.

Autor: Kinga

Ogłoszenie nr 930783, z dnia: 2024-03-13

KONTAKT:

kom.:735857575

To ogłoszenie znajdziesz pod adresem:
www.ogloszenia.nowy-sacz.pl/930783

Prosimy o poinformowanie osoby kontaktowej, że ogłoszenie zostało znalezione na
Pomoże to nam w skutecznej promocji serwisu. Dziękujemy