Nowe domy Nowy Sącz, Dunajcowa Park

ogloszenia.nowy-sacz.pl
Sądecki serwis ogłoszeniowy

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 14632 / Ogłoszenia oczekujące: 22
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu
Mieszkania Nieruchomosci Esencja Nowy Sacz

Usługi - Wszystkie \ Usługi \ Grafika komputerowa

Nr ogłoszenia 909736 z dnia 2023-03-16 / OFERTA OD FIRMY

Profesjonalna strona internetowa - klucz do sukcesu twojego

Witam
Jestem początkującym programistą i szukam zleceń na projektowanie i programowanie stron internetowych do poszerzenia swojego portfolio !

Poszukuję firm lub osób prywatnych, które potrzebują pomocy w tworzeniu nowych stron internetowych lub ulepszaniu już istniejących. Mam już pewne doświadczenie w programowaniu, ale szukam możliwości poszerzenia swojego portfolio.
Współpracuję z doświadczonymi programistami z ponad 10-letnim stażem, którzy będą sprawdzać kod pod kątem jego poprawności. Dzięki temu mogę zagwarantować, że każda strona będzie działała sprawnie i bezproblemowo.

Współpracuję również z grafikiem komputerowym, który stworzy dla Państwa indywidualną szatę graficzną oraz logo, jeśli będzie to potrzebne. Dzięki temu mogę zagwarantować, że projekt strony będzie zarówno estetyczny, jak i funkcjonalny.

Oferuję konkurencyjne ceny oraz wysoką jakość usług. Każdy projekt traktuję indywidualnie, uwzględniając potrzeby i oczekiwania Klienta. Zapewniam kompleksową obsługę od projektu po wdrożenie strony internetowej.

Jeśli szukasz początkującego, ale ambitnego programisty, który zrobi dla Ciebie nowoczesną stronę internetową, skontaktuj się ze mną po przez email formularz kontaktowy badź telefonicznie! (gdybym nie odbierał proszę o wiadomość SMS lub wiadomość Whatp-App)

Z poważaniem

Autor: Daniel

Kontakt:


Wstecz

Ilość wyświetleń: 244
Nie zapomnij powołać się na serwis ogloszenia.nowy-sacz.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Grafika komputerowa


Korzystając z serwisu www.ogloszenia.nowy-sacz.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2023 ogloszenia.nowy-sacz.pl