003L* Nowy Sącz- Centrum, lokal handlowo- usługowy, pow.73 m
003L* Nowy Sącz- Centrum, lokal handlowo- usługowy, pow.73 m2, parter. Cena: 379 000 zł
Przedstawiamy Państwu najnowsza ofertę naszego biura, na sprzedaż lokal handlowo- usługowy usytuowany na parterze w centrum miasta Nowego Sącza. Nieruchomość o pow. 73 m2 obejmuje:
jedno pomieszczenie ,
dwie łazienki,
pomieszczenie socjalne,
do lokalu przynależy piwnica o pow. ok. 30 m2.
Na podłogach zostały położone płytki, sufity podwieszane z oświetleniem przemysłowym, ściany w gładzi pomalowane na biało/ częściowo wyłożone cegłą ozdobną, wysokość pomieszczeń 3m. Wszystkie media, ogrzewanie gazowe piec dwufunkcyjny. Pełna własność z księgą wieczystą!
Nieruchomość idealnie nadające się na działalność handlową, usługi finansowe, gabinety, przedstawicielstwo firmy itp. Atrakcyjna lokalizacja, duże natężenie ruchu pieszego w samym centrum miasta, wejście do lokalu z ulicy.
Cena: 379 000 zł do negocjacji! Zapraszamy do bezpłatnej prezentacji oferty. Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie Numer licencji pośrednika odpowiedzialnego zawodowo: 2100
Numer licencji pośrednika odpowiedzialnego zawodowo: 2100
Biuro Obrotu Nieruchomościami ŁACNA
33-300 Nowy Sącz, ul. Długosza 22/3
tel./fax. 18 443 84 04 kom. 603 619 229
www.lacna.nrs.pl , lacna.gratka.pl
Cena: 379000
Autor: Beata Łacna
Kontakt: