Nowe domy Nowy Sącz, Dunajcowa Park

ogloszenia.nowy-sacz.pl
Sądecki serwis ogłoszeniowy

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 16590 / Ogłoszenia oczekujące: 16
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu
Mieszkania Nieruchomosci Esencja Nowy Sacz

Praca - Wszystkie \ Praca \ Praca - sprzedaż produktów

Nr ogłoszenia 903452 z dnia 2022-12-14 / OFERTA PRYWATNA

PARTNER BIZNESOWY wellU

Proponuję pracę w jednej z najlepszy firm z naturalnymi kosmetykami i suplementami!

Zostań Partnerem Biznesowym wellU i twórz z Nami najlepszą strukturę!

wellU jest właśnie dla Ciebie!

Możesz zajmować się tylko sprzedażą i zarabiać wyłącznie na zniżkach (na początku jest to 30%) tak jak do niedawna ja to robiłam.
Postanowiłam jednak wziąć swoje życie w obroty i spróbować czegoś nowego. Buduję własną strukturę, której możesz być częścią jeśli tylko chcesz 

Wiesz czym jest MLM? Nie mylić z Piramidą finansową, która jest nieuczciwa!

Przedstawię Wam 5 najważniejszych zalet MLM.

1. Niski próg wejścia – nie tylko finansowy
To, co najbardziej cudowne w marketingu sieciowym, to ogromna inkluzywność. Oznacza to, że do tego biznesu może wejść dosłownie każdy! Nie ma znaczenia Twój wiek, wykształcenie, doświadczenie zawodowe czy płeć. Nie musisz mieć dużego wkładu własnego jak w przypadku zakładania tradycyjnej firmy – ten model pozwala Ci stworzyć biznes w oparciu o tzw. pakiety startowe, które kosztują już od kilkudziesięciu złotych. Co więcej, poradzisz sobie w nim nawet, jeśli nie masz żadnych unikalnych możliwości. Dlatego powtarzam: każdy może dać sobie szansę na sukces w MLM.

2. Praca stworzona na Twoją miarę
Chcesz prowadzić pełnoetatową działalność, a może tylko dorobić do kieszonkowego, pensji czy emerytury? Nie ma problemu – marketing sieciowy dostosuje się dokładnie do Twoich oczekiwań. Oklepany zwrot „Ty tu jesteś szefem” ma w MLM bardzo dosłowne znaczenie, ponieważ nikt inny nie zadecyduje o sposobie czy trybie Twojej pracy. Sam wybierasz zakres czasu, jaki poświęcisz na rozwój swojego biznesu; sam określasz zadania do realizacji oraz ich sposób.
Na tym polega cudowna elastyczność tego systemu – dostajesz zarówno wędkę, jak i rybę. Do Twojej dyspozycji są liczne narzędzia marketingowe i sprzedażowe, a przed oczami masz nagrodę w postaci planu marketingowego. To, w jakim stawie będziesz łowić, kto Ci będzie w tym towarzyszyć i co znajdziesz na końcu haczyka, zależy tylko od Ciebie.

3. Ludzie, którzy odmienią Twoje życie
Kto nigdy nie pracował w sprzedaży, nie wie, jak wymagające są kontakty z klientem. A kto nigdy nie działał w MLM nie zrozumie, jak wiele mogą dać satysfakcji. Marketing wielopoziomowy w pełni opiera się na ludziach, na relacjach. To ogromna szansa, żeby wyjść ze swojej strefy komfortu i poznać nowe osoby, albo wręcz przeciwnie – wykorzystać naturalne predyspozycje do nawiązywania kontaktów.

4. Rozwój każdego dnia
Kolejną ogromną zaletą marketingu sieciowego są okazje do rozwoju, które nadarzają się właściwie codziennie.

5. Droga do wolności finansowej
Dochód pasywny jest marzeniem milionów ludzi. W MLM każdy z nas ma na niego szansę. Dzięki temu, że zarobki są właściwie nieograniczone, a system pozwala na generowanie kilku strumieni dochodu, możesz zyskać wolność finansową dużo łatwiej, niż miałoby to miejsce na etacie. Oczywiście, dochód pasywny, który pozwoli Ci żyć na upragnionym poziomie, nie przyjdzie sam. Nie ukrywam, że wymaga to lat pracy i zaangażowania – ale warto.

Jeśli Cię zainteresowałam, wystarczy wejść w link: https://makamida.wellu.eu/?fbclid=PAAaY3zZRGvcJKAV TlH6L8Z0kYBSdrQoZ9EIZRsnIAubtwZwq1EPMUIqyVRps

Zarejestrować się, dokonać swojego pierwszego zamówienia na min. 50PP (jest to wymóg aby móc prowadzić swój własny sklep i budować strukturę).

Jeżeli potrzebujesz pomocy, porady zawsze służę pomocą!!
Kontakt: bopieknojestwtobiewellu@gmail.com

Cena: 1000-5000

Autor: Bo Piękno Jest w Tobie wellU

Kontakt:

  • adres email:

OSTRZEŻENIE PRZED NIEUCZYCIWYMI OGŁOSZENIODAWCAMI!
Ostrzegamy przed nieuczciwymi ofertami pracy, w których anonimowi ogłoszeniodawcy proszą o przesłanie numeru dowodu osobistego lub jego skanu, numeru PESEL, adresu zamieszkania i numeru telefonu, Twoich zdjęć lub żądają opłacenia z góry procesu rekrutacji, biletów, noclegów (w szczególności dotyczy ofert pracy za granicą i próśb o wpłatę pieniędzy za pośrednictwem Western Union Money Transfer), opłat za materiały (praca chałupnicza, składanie długopisów lub biżuterii) itp., zatelefonowania lub wysłania wiadomości SMS pod płatny numer telefonu, pobrania pliku z internetu, wykonania przelewu bankowego nawet na kwotę 1 grosza (nowy rodzaj oszustw, wyłudzenie kredytu). Zanim wyślesz CV poproś autora ogłoszenia o podanie nazwy firmy i jej pełnych danych teleadresowych (w tym numeru REGON). Następnie zweryfikuj ich prawdziwość. Uczciwi pracodawcy nie mają żadnych powodów do publikacji anonimowych ofert pracy, nigdy NIE ŻĄDAJĄ podania swoich danych osobowych, założenia konta bankowego, wykonania przelewu. Bądź ostrożny, nie ryzykuj!

To ostrzeżenie wyświetlane jest przy każdym ogłoszeniu z działu PRACA, przedstawia najpopularniejsze mechanizmy oszustw i nie należy go wiązać z konkretnym ogłoszeniem.
Administrator serwisu ogłoszeniowego


Wstecz

Ilość wyświetleń: 329
Nie zapomnij powołać się na serwis ogloszenia.nowy-sacz.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Praca - sprzedaż produktów


Korzystając z serwisu www.ogloszenia.nowy-sacz.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2024 ogloszenia.nowy-sacz.pl