Nowe domy Nowy Sącz, Dunajcowa Park

ogloszenia.nowy-sacz.pl
Sądecki serwis ogłoszeniowy

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 18618 / Ogłoszenia oczekujące: 29
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu
Mieszkania Nieruchomosci Esencja Nowy Sacz

Usługi - Wszystkie \ Usługi \ Porządkowe, sprzątanie

Nr ogłoszenia 901933 z dnia 2023-05-18 / OFERTA OD FIRMY

Odkurzacz centralny - Instalacje - Montaż - Serwis

Odkurzacz centralny to standard w każdym nowym budynku, ponieważ wiąże się z ogromnym komfortem. Dlatego na etapie budowy domu trzeba już pomyśleć o wykonaniu instalacji centralnego odkurzacza, której koszt wbrew panującej opinii jest niewielki w stosunku do całej budowy. Przykładowo w budynku do 120m2 koszt wykonania instalacji to około 1000zł, w zależności od ilości punktów. Pamiętajmy, że instalacja centralnego odkurzacza musi zostać wykonana przed innymi instalacjami i przed wylewkami. O ile jeszcze inne instalacje nie będą dużą przeszkodą, to wylewki już prawie całkowicie to uniemożliwią.

Wykonanie instalacji centralnego odkurzacza nie zobowiązuje do zakupu jednostki centralnej (odkurzacza). Taka instalacja to rury wraz z podejściem pod gniazda. Czyli wykonujemy instalację i możemy o niej zapomnieć, bo jest ukryta w wylewkach i ścianach. W dogodnym dla nas czasie wybieramy jednostkę centralną wraz z zestawem sprzątającym i wówczas montujemy wszystko, aby domownicy mogli cieszyć się komfortem użytkowania.

Co trzeba zapamiętać:
1. Koszt instalacji centralnego odkurzacza jest niewielki w stosunku do budowy całego domu.
2. Po wykończeniu budynku już nie będzie możliwości wykonania instalacji (jest możliwość, jednak bardzo kosztowana – kucie ścian i podłóg pod instalację)
3. Zakup jednostki centralnej w dogodnym dla nas czasie.
Jeżeli budujesz dom pomyśl o instalacji centralnego odkurzacz, zapraszamy do kontaktu i umówienia się na bezpłatną wycenę na Twojej budowie.


Odkurzacz centralny to dzisiaj standard w każdym nowym budynku, ponieważ wiąże się z dużą oszczędnością miejsca i idealną ciszą w naszym domu. Dlatego na etapie budowy domu trzeba już pomyśleć o wykonaniu instalacji centralnego odkurzacza, której koszt wbrew panującej opinii jest niewielki w stosunku do całej budowy. Przykładowo w budynku o metrażu do 120m2 koszt wykonania instalacji centralnego odkurzacza wraz z materiałem to około 1000zł, w zależności od ilości punktów. Pamiętajmy, że instalacja centralnego odkurzacza musi zostać wykonana przed innymi instalacjami oraz co najważniejsze przed wylewkami. O ile jeszcze inne instalacje nie będą dużą przeszkodą, to wylewki już prawie całkowicie to uniemożliwią.

Co ważne - wykonanie instalacji centralnego odkurzacza nikogo nie zobowiązuje do zakupu jednostki centralnej, inaczej odkurzacza. Taka instalacja to położone rury wraz z podejściem pod gniazda w pomieszczeniach. Czyli wykonujemy instalację i możemy o niej zapomnieć, bo jest ukryta w wylewkach i ścianach. W odpowiednim dla nas czasie wybieramy jednostkę centralną wraz z zestawem sprzątającym i wówczas bez żadnych przeszkód montujemy wszystko, aby domownicy mogli cieszyć się komfortem użytkowania.
Co trzeba zapamiętać:
1. Koszt instalacji centralnego odkurzacza jest niewielki w stosunku do budowy całego domu.
2. Po wykończeniu budynku już nie będzie możliwości wykonania instalacji (jest możliwość, jednak bardzo kosztowana – kucie ścian i podłóg pod instalację, czyli generalny remont)
3. Zakup jednostki centralnej w dogodnym dla nas czasie.

Jeżeli budujesz dom pomyśl o instalacji centralnego odkurzacz, zapraszamy do kontaktu i umówienia się na bezpłatną wycenę na Twojej budowie.

Masz już wykonaną instalację pod odkurzacz centralny? Zapraszamy do kontaktu w celu doboru jednostki centralnej: podania ilości punktów i ilości metrów instalacji do najdłuższego punktu instalacji, wtedy dobierzemy dla Ciebie jednostkę centralną.

Cena: wg wyceny

Autor: Piotr

Kontakt:

  • adres email:
  • telefon: 18 521 10 88
  • tel. komorkowy: 504 061 828

Wstecz

Ilość wyświetleń: 622
Nie zapomnij powołać się na serwis ogloszenia.nowy-sacz.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Porządkowe, sprzątanie
Inne ogłoszenia tego użytkownika (7 ogł.):


Korzystając z serwisu www.ogloszenia.nowy-sacz.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2024 ogloszenia.nowy-sacz.pl