Nowe domy Nowy Sącz, Dunajcowa Park

ogloszenia.nowy-sacz.pl
Sądecki serwis ogłoszeniowy

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 18186 / Ogłoszenia oczekujące: 49
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu

Towarzyskie - Wszystkie \ Towarzyskie \ Randki

Nr ogłoszenia 864736 z dnia 2021-10-10 / OFERTA PRYWATNA

Poznam i skosztuje

Do o koła jest tyle ogłoszeń-jedne bardziej ciekawe drugie mniej, nie wiadomo które prawdziwe i realne. Proszę przeczytaj jeśli jesteś kobietą w przedziale + - 35 do 50 lat.
Chciałbym abyś napisała do mnie z potrzeby dobrego kontaktu-potrzeby rozmowy, wymiany myśli , może też z potrzeby bycia .....i bliskości. Z dobrą korespondencją mamy szansę zbudować coś bez tabu na dłużej, choć nie robię takich odległych planów. Wiadomości które zawierają w sobie dużo ciekawej treści to nigdy się nie kończą a rozwijają. Dlatego potrzebna jest komunikacja bo buduje zaufanie i poczucie większej swobody. Możesz nie mieć odwagi wprost powiedzieć o swych pragnieniach, ale ważne byś miała potrzebę przełamania tego i pozwoliła mnie w Tobie obudzić dobrą energię. To mój wpływ i wyobraznia odpowiednio użyta i wdrożona w życie z poczucia szarego dnia - w kilka chwil może stać się kolorowym i ciekawym elementem Twego życia. Chcesz rozpocząć? na razie od wirtualnej znajomości żeby krok po kroku przełamać swe własne bariery po kruszyć lody i poznać się już w realu .Chcesz odkrywać może poznawać i przeżywać to co jeszcze mi czy nam nieznane .Jeśli czujesz potrzebę zmiany -spróbuj a na pewno cierpliwość zaprowadzi nas w ten wymarzony świat. Ja jestem gotów podjąć takie wyzwanie. Ja jestem otwartym w średnim wieku mężczyzną konkretnym, zadbanym i z klasą. Jak mam ochotę zrobić coś szalonego to to robię i też Ci w tym pomogę- a TY?. Rozwińmy resztę w prywatnej korespondencji-wnioskuje ze chcesz bym zaspokoił Twą ciekawość. czekam i pozdrawiam Roman.

Autor: Roman

Kontakt:


Wstecz

Ilość wyświetleń: 140
Nie zapomnij powołać się na serwis ogloszenia.nowy-sacz.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Randki


Korzystając z serwisu www.ogloszenia.nowy-sacz.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2021 ogloszenia.nowy-sacz.pl