Nowe domy Nowy Sącz, Dunajcowa Park

ogloszenia.nowy-sacz.pl
Sądecki serwis ogłoszeniowy

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 18186 / Ogłoszenia oczekujące: 49
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu

Praca - Wszystkie \ Praca \ Zatrudnię na etat

Nr ogłoszenia 864322 z dnia 2021-09-15 / OFERTA PRYWATNA

Zatrudnię kierowcę z kategorią C na solówkę.

Zatrudnimy kierowcę który posiada uprawnienia do prowadzenia pojazdu typu solówka - kategoria C plus przewóz rzeczy.
Jesteśmy przewoźnikiem świadczącym usługi dla firmy logistycznej DB SCHENKER.
W związku z nadal trwającą pandemią wirusa Covid-19 i tym samym wzrostem ilościowym nadawanych i odbieranych przesyłek przez firmy kurierskie rozszerzamy swoją działalność poprzez zatrudnianie dodatkowych kierowców.
Obecnie poszukujemy kierowców na trzy rejony - najlepiej, aby to byli kierowcy którzy mieszkają na danym rejonie, ponieważ ze względów logistycznych i ekonomicznych, jak również bez straty czasu - byłoby wskazane, żeby mieli oni również możliwość parkowania samochodu służbowego - typu solo - 18 miejsc paletowych w bezpiecznym miejscu zamieszkania, czyli bez odprowadzania go codziennie po pracy na wynajmujące przez nas miejsca parkingowe przy ulicy Krajewskiego w Nowym Sączu na parkingu firmy Pochwała.
Warunki pracy - umowa o pracę na pełny etat.
Praca polega na porannym przyjeździe na terminal znajdujący się w Krakowie - Modlniczka niedaleko lotniska Balice. Kierowca przyjeżdża ok 6.00-7.00-8.00 rano - im wcześniej przyjedzie tym szybciej odjedzie. Otrzymuje on od nas - naszego dyspozytora - listę załadunkową - szuka i ładuje na skrzynię ładunkową towaru na relacji - polu gdzie są przesyłki rozładowane. Są to przede wszystkim palety do firm, jak również do osób prywatnych, a także wysokie sprzęty AGD które nie mieszczą się na busa - do firm i osób prywatnych. Po załadunku wyjeżdża on na swoją trasę plus realizuje sporadycznie ewentualne odbiory. Po pracy kierowca zjeżdża do domu. Następnego dnia przyjeżdza na terminal - pozostawia tam ewentualne odbiory, rozlicza się z poprzedniego dnia, czyli z wykazu i listów przewozowych plus dokumentów zwrotnych popisanych przez odbiorców, pobrania w kasie- czyli gotówki w podjętej poprzedniego dnia u odbiorców za dostarczony towar oraz zwrotnych palet euro i ponownie na podstawie listy załadunkowej ładuje się towarem na bieżący dzień.
Wynagrodzenie netto ok 4.000,00 PLN na rękę - w zależności od stopnia zaangażowania i większego wywozu towaru można liczyć oczywiście na więcej.
Wymagania DB SCHENKER - zaświadczenie o niekaralności w celu wyrobienia numeru kierowcy.
Obecnie w związku z poszerzeniem działalności poszukujemy kierowców na trzy rejony:
1. Rejon - miasto Nowy Sącz
2. Rejon od miasto Nowy Sąćz - wylot czyli ul Nawojowska, Łabowa, Muszynka, Tylicz, Muszyna, Krynica.
3. Zakliczyn, Gromnik, Rzepienniki, Pogórze Ciężkowickie, powiaty Bobowa, gmina Grybów i ewentualnie powrót na Sącz - czyli Ptaszkowa, Cieniawa.
W razie pytań i wątpliwości proszę o kontakt:
Paweł Baran tel 607362107- przedstawiciel przewoźnika Firma Extrans, Zbigniew Szeliga - Sędziszów Małopolski ul. Wspólna 5.
Moja prośba - ze względu na mój charakter pracy - mój telefon może być non-stop zajęty lub po prostu nie będę mógł odebrać telefonu - proszę w tej sytuacji o wysłanie sms o treści - "jestem zainteresowany pracą - proszę o kontakt" - oddzwonię.

Cena: 4.000,00

Autor: Paweł

Kontakt:

  • adres email:
  • tel. komorkowy: 607-362-107

OSTRZEŻENIE PRZED NIEUCZYCIWYMI OGŁOSZENIODAWCAMI!
Ostrzegamy przed nieuczciwymi ofertami pracy, w których anonimowi ogłoszeniodawcy proszą o przesłanie numeru dowodu osobistego lub jego skanu, numeru PESEL, adresu zamieszkania i numeru telefonu, Twoich zdjęć lub żądają opłacenia z góry procesu rekrutacji, biletów, noclegów (w szczególności dotyczy ofert pracy za granicą i próśb o wpłatę pieniędzy za pośrednictwem Western Union Money Transfer), opłat za materiały (praca chałupnicza, składanie długopisów lub biżuterii) itp., zatelefonowania lub wysłania wiadomości SMS pod płatny numer telefonu, pobrania pliku z internetu, wykonania przelewu bankowego nawet na kwotę 1 grosza (nowy rodzaj oszustw, wyłudzenie kredytu). Zanim wyślesz CV poproś autora ogłoszenia o podanie nazwy firmy i jej pełnych danych teleadresowych (w tym numeru REGON). Następnie zweryfikuj ich prawdziwość. Uczciwi pracodawcy nie mają żadnych powodów do publikacji anonimowych ofert pracy, nigdy NIE ŻĄDAJĄ podania swoich danych osobowych, założenia konta bankowego, wykonania przelewu. Bądź ostrożny, nie ryzykuj!

To ostrzeżenie wyświetlane jest przy każdym ogłoszeniu z działu PRACA, przedstawia najpopularniejsze mechanizmy oszustw i nie należy go wiązać z konkretnym ogłoszeniem.
Administrator serwisu ogłoszeniowego


Wstecz

Ilość wyświetleń: 663
Nie zapomnij powołać się na serwis ogloszenia.nowy-sacz.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Zatrudnię na etat


Korzystając z serwisu www.ogloszenia.nowy-sacz.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2021 ogloszenia.nowy-sacz.pl