Nowe domy Nowy Sącz, Dunajcowa Park

ogloszenia.nowy-sacz.pl
Sądecki serwis ogłoszeniowy

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 16401 / Ogłoszenia oczekujące: 27
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu
Nieruchomosci Mieszkania Nowy Sącz

Kupie Sprzedam - Wszystkie \ Kupię Sprzedam \ Do domu

Nr ogłoszenia 860837 z dnia 2022-03-31 / OFERTA PRYWATNA

Nawóz do trawników 25kg jesień

Florovit Nawóz Jesienny do trawników - mikrogranulat 25kg

Florovit Jesienny Nawóz do Trawników 25kg - od połowy Sierpnia nawożenie

Opakowanie: worek 25kg

Intensywnie rosnąca trawa, wielokrotnie koszona w ciągu roku, pobiera z gleby duże ilości składników pokarmowych. Dlatego do uzyskania trwałej, zwartej darni i pięknej zieleni traw niezbędne jest ich systematyczne nawożenie od wczesnej wiosny do jesieni.

Florovit jesienny do trawników dostosowany jest do wymagań pokarmowych traw w okresie jesiennym oraz wczesnowiosennym i przeznaczony do wszystkich gatunków traw, szczególnie do trawników ozdobnych i reprezentacyjnych.

Niska zawartość azotu podana jesienią nie pobudza trawy do intensywnego wzrostu, natomiast przedłuża wegetację roślin i wpływa na ładny wygląd trawnika do późnej jesieni. Wysoka zawartość potasu i żelaza zwiększa odporność roślin na choroby oraz przyczynia się do lepszego ich przezimowania.

Podlewanie

Podlewanie trawnika należy wykonać jeśli gleba przeschnie na głębokość 3 cm. Młode trawniki oraz trawniki na glebach lżejszych należy podlewać często małymi dawkami, starsze rzadziej i większymi dawkami. Prawidłowe podlewanie nawilża ziemię do głębokości 10-5 cm. Nieskuteczne, a wręcz szkodliwe dla trawników jest podlewanie, które nawilża ziemię do głębokości 1-2 cm.

Regularne podlewanie zwiększa efektywność nawożenia.

Sposób i termin stosowania:

Jesień - Nawóz należy zastosować w drugiej połowie sierpnia oraz powtórnie na przełomie września i października 30--40 g na 1 m2. Nawóz należy rozsypać równomiernie na całej powierzchni trawnika po uprzednim skoszeniu trawy.

Wiosna - Nawóz należy zastosować wczesną wiosną, tuż przed ruszeniem wegetacji traw, w dawce 30-40 g na 1 m2.

Nie należy stosować nawozu w czasie silnego nasłonecznienia i podczas silnego wiatru. Jeżeli w najbliższych godzinach po nawożeniu nie jest spodziewany deszcz, trawnik należy obficie podlać.

Jedna łyżka stołowa zawiera około 15 g nawozu.

Skład nawozu:

NAWÓZ WE Nawóz NPK (S0,) 4,4- 5,2- 19,0 (25,0) z żelazem.

4,4% (N) azot całkowity; 2,2% (N) azot azotanowy; 2,2% (N) azot amonowy; 5,2% (P,0,) pięciotlenek fosforu rozpuszczalny w obojętnym roztworze cytrynianu amonu i wodzie; 3,4% (P,0,) pięciotlenek fosforu rozpuszczalny w wodzie; 19,0% (K,0) tlenek potasu rozpuszczalny w wodzie; 25,0% (SO,) trójtlenek siarki całkowity; 6,00% (Fe) żelazo całkowite.

FLO-0020

PRZECHOWYWAĆ W SUCHYM POMIESZCZENIU W ORYGINALNYCH ZAMKNIĘTYCH OPAKOWANIACH.

Nawóz może powodować brunatne plamy na elementach betonowych, ceramicznych i kamiennych. W przypadku rozsypania nawozu (w szczególności na wyżej wymienione powierzchnie) należy go niezwłocznie zebrać, a pozostałość zmyć wodą.

Działa drażniąco na oczy. Działa drażniąco na skórę. Może powodować reakcję alergiczną skóry. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza, należy pokazać pojemnik lub etykietę, Chronić przed dziećmi. Stosować rękawice ochronne / odzież ochronną / ochronę oczu /ochronę twarzy. Dokładnie umyć ręce po użyciu.

W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady / zgłosić się pod opiekę lekarza.

W PRZYPADKU KONTAKTU ZE SKÓRĄ: Umyć dużą ilością wody z mydłem. Unikać wdychania pyłu. W przypadku wystąpienia podrażnienia skóry lub wysypki: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza.

Zawiera siarczan żelaza

Cena: 90

Autor: Ireneusz

Kontakt:

  • adres email:
  • tel. komorkowy: 508740959

OSTRZEŻENIE!
Nigdy nie odpowiadaj na zagraniczne oferty kupna lub sprzedaży przedmiotów. Przy sprzedaży przedmiotu zagraniczni oszuści prześlą Ci FAŁSZYWE potwierdzenie dokonania przelewu z informacją, że bank zrealizuje przelew po przesłaniu zeskanowanego dowodu wysyłki przedmiotu. W przypadku kupna przedmiotów, zwierząt itp. z zagranicy, często oferowanych w BARDZO ATRAKCYJNYCH CENACH, po wpłacie przedpłaty za kupowany przedmiot, kontakt ze sprzedającym urwie się. Wpłaconych pieniędzy nie odzyskasz. Więcej informacji znajdziesz pod hasłem OSZUSTWO NIGERYJSKIE. Również krajowe "wysyłkowe" zakupy czy sprzedaże nie gwarantują pomyślnego zakończenia transakcji. Sposobów nieuczciwego zarobku jest wiele. Bądź ostrożny, nie ryzykuj!
To ostrzeżenie wyświetlane jest przy każdym ogłoszeniu z działu Kupię lub Sprzedam, przedstawia najpopularniejsze mechanizmy oszustw i nie należy go wiązać z konkretnym ogłoszeniem.
Administrator serwisu ogłoszeniowego


Wstecz

Ilość wyświetleń: 1146
Nie zapomnij powołać się na serwis ogloszenia.nowy-sacz.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Do domu
Inne ogłoszenia tego użytkownika (17 ogł.):


Korzystając z serwisu www.ogloszenia.nowy-sacz.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2022 ogloszenia.nowy-sacz.pl