Nowe domy Nowy Sącz, Dunajcowa Park

ogloszenia.nowy-sacz.pl
Sądecki serwis ogłoszeniowy

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 17896 / Ogłoszenia oczekujące: 28
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu
Instalacje fotowoltaiczne, instalacje PV - Nowy Sącz

Praca - Wszystkie \ Praca \ Praca za granicą

Nr ogłoszenia 838953 z dnia 2021-01-20 / OFERTA PRYWATNA
OGŁOSZENIE PROMOWANE!

Murarz, cieśla, mile widziane uprawnienia dźwigowego -Niemcy

Firma TOP BUD 2 w Nowym Sączu działająca w branży budowlanej od ponad 25 lat, zatrudniająca ok. 60 pracowników poszukuje do pracy na budowach w Niemczech :

− Murarzy i cieśli, mile widziane uprawnienia operatora żurawia wieżowego (obecnie wolnych miejsc pracy – 10)

Oferujemy :
− pracę od stycznia 2021 roku
− na podstawie umowy o pracę
− składki społeczne odprowadzane w Niemczech

Zarobki miesięczne na podstawie stawki godzinowej od 15,40 EUR/godz. brutto do 21,65 EUR/godz. brutto tj. od 1.830,00 EUR netto na rękę (w okresie próbnym, niemiecka pierwsza klasa podatkowa) do 2.500,00 EUR netto na rękę, w zależności od posiadanych kwalifikacji.

Gwarantujemy płatne przez firmę, regularne (co 4 tygodnie, zgodnie z harmonogramen) zjazdy do domu na tzw. odrobione na okres tygodnia.

Zapewniamy ponadto :
− bezpłatny dojazd/przyjazd do/z pracy
− bezpłatne zakwaterowanie na miejscu
− płatny urlop wypoczynkowy w wysokosci 30 dni roboczych
− niemieckie ubezpieczenie zdrowotne i emerytalne
− nie wymagamy znajomości j. niemieckiego

Wymagamy:
− potwierdzenia posiadanych kwalifikacji w postaci świadectwa ukończenia szkoły w zawodzie lub zaświadczenia o ukończeniu kursu

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie dokumentów na adres email : rekrutacja@topbud2.pl lub o kontakt telefoniczny: 18 449 08 30 / 18 449 08 31.

Autor: Top Bud 2 Sp. z o.o.

Kontakt:

  • adres email:
  • telefon: 18 449 08 30

OSTRZEŻENIE PRZED NIEUCZYCIWYMI OGŁOSZENIODAWCAMI!
Ostrzegamy przed nieuczciwymi ofertami pracy, w których anonimowi ogłoszeniodawcy proszą o przesłanie numeru dowodu osobistego lub jego skanu, numeru PESEL, adresu zamieszkania i numeru telefonu, Twoich zdjęć lub żądają opłacenia z góry procesu rekrutacji, biletów, noclegów (w szczególności dotyczy ofert pracy za granicą i próśb o wpłatę pieniędzy za pośrednictwem Western Union Money Transfer), opłat za materiały (praca chałupnicza, składanie długopisów lub biżuterii) itp., zatelefonowania lub wysłania wiadomości SMS pod płatny numer telefonu, pobrania pliku z internetu, wykonania przelewu bankowego nawet na kwotę 1 grosza (nowy rodzaj oszustw, wyłudzenie kredytu). Zanim wyślesz CV poproś autora ogłoszenia o podanie nazwy firmy i jej pełnych danych teleadresowych (w tym numeru REGON). Następnie zweryfikuj ich prawdziwość. Uczciwi pracodawcy nie mają żadnych powodów do publikacji anonimowych ofert pracy, nigdy NIE ŻĄDAJĄ podania swoich danych osobowych, założenia konta bankowego, wykonania przelewu. Bądź ostrożny, nie ryzykuj!

To ostrzeżenie wyświetlane jest przy każdym ogłoszeniu z działu PRACA, przedstawia najpopularniejsze mechanizmy oszustw i nie należy go wiązać z konkretnym ogłoszeniem.
Administrator serwisu ogłoszeniowego


Wstecz

Ogłoszenie promowane do: 2021-01-30 12:33:01
Ilość wyświetleń: 1233
Nie zapomnij powołać się na serwis ogloszenia.nowy-sacz.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Praca za granicą
Inne ogłoszenia tego użytkownika (3 ogł.):
Małopolskie Centrum Kultury - Nowy Sącz Małopolskie Centrum Kultury - Nowy SączRepertuar KinKalendarium Imprez Telewizja przemysłowa alarmy klimatyzacja Car audio, cb-radio, auto alarmy Okna PCV wysoka jakość Alternatory rozruszniki naprawa regeneracja Etykiety samoprzylepne
Nieruchomości Mieszkania Domy Działki
 Zobacz również:


Korzystając z serwisu www.ogloszenia.nowy-sacz.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2021 ogloszenia.nowy-sacz.pl