Nowe domy Nowy Sącz, Dunajcowa Park

ogloszenia.nowy-sacz.pl
Sądecki serwis ogłoszeniowy

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 17645 / Ogłoszenia oczekujące: 64
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu
Instalacje fotowoltaiczne, instalacje PV - Nowy Sącz

Praca - Wszystkie \ Praca \ Praca - sprzedaż produktów

Nr ogłoszenia 837093 z dnia 2020-11-24 / OFERTA PRYWATNA

Praca przy umawianiu klientów w terenie.

Poszukujemy osoby która będzie nam umawiać spotkania z potencjalnymi klientami na Fotowoltaikę na tym terenie. Przejść się po domach lub jeśli ktoś ma inny pomysł to oczywiście może go wykorzystać. Nie muszą to być od razu klienci którzy podpiszą umowę, wystarczy że będą zainteresowani a już od handlowca będzie zależało to żeby podpisali umowę. 5 spotkań dziennie umówić to naprawdę bardzo spokojnie do zrobienia. Ogólnie takie osoby umawiają w województwie mazowieckim po 14-15 spotkań dziennie więc myśle że 100 spotkań w miesiącu to naprawdę bardzo spokojnie. Praca prosta nie wymagająca doświadczenia z możliwością awansu po 3 miesiącach na przedstawiciela handlowego.
Umowa zlecenie 2500 zł netto Za 150 spotkań lub 1700 zł za 100 spotkań na rękę + prowizja od sprzedaży. Średnia sprzedaż na miesiąc to 50-70KW czyli jakieś 1300 zł prowizji.

Cena: 2500

Autor: Michał

Kontakt:

  • adres email:
  • tel. komorkowy: 572891000

OSTRZEŻENIE PRZED NIEUCZYCIWYMI OGŁOSZENIODAWCAMI!
Ostrzegamy przed nieuczciwymi ofertami pracy, w których anonimowi ogłoszeniodawcy proszą o przesłanie numeru dowodu osobistego lub jego skanu, numeru PESEL, adresu zamieszkania i numeru telefonu, Twoich zdjęć lub żądają opłacenia z góry procesu rekrutacji, biletów, noclegów (w szczególności dotyczy ofert pracy za granicą i próśb o wpłatę pieniędzy za pośrednictwem Western Union Money Transfer), opłat za materiały (praca chałupnicza, składanie długopisów lub biżuterii) itp., zatelefonowania lub wysłania wiadomości SMS pod płatny numer telefonu, pobrania pliku z internetu, wykonania przelewu bankowego nawet na kwotę 1 grosza (nowy rodzaj oszustw, wyłudzenie kredytu). Zanim wyślesz CV poproś autora ogłoszenia o podanie nazwy firmy i jej pełnych danych teleadresowych (w tym numeru REGON). Następnie zweryfikuj ich prawdziwość. Uczciwi pracodawcy nie mają żadnych powodów do publikacji anonimowych ofert pracy, nigdy NIE ŻĄDAJĄ podania swoich danych osobowych, założenia konta bankowego, wykonania przelewu. Bądź ostrożny, nie ryzykuj!

To ostrzeżenie wyświetlane jest przy każdym ogłoszeniu z działu PRACA, przedstawia najpopularniejsze mechanizmy oszustw i nie należy go wiązać z konkretnym ogłoszeniem.
Administrator serwisu ogłoszeniowego


Wstecz

Ilość wyświetleń: 159
Nie zapomnij powołać się na serwis ogloszenia.nowy-sacz.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Praca - sprzedaż produktów
Inne ogłoszenia tego użytkownika (4 ogł.):
Małopolskie Centrum Kultury - Nowy Sącz Małopolskie Centrum Kultury - Nowy SączRepertuar KinKalendarium Imprez Telewizja przemysłowa alarmy klimatyzacja Car audio, cb-radio, auto alarmy Okna PCV wysoka jakość Alternatory rozruszniki naprawa regeneracja Etykiety samoprzylepne
Nieruchomości Mieszkania Domy Działki
 Zobacz również:


Korzystając z serwisu www.ogloszenia.nowy-sacz.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2021 ogloszenia.nowy-sacz.pl