Nowe domy Nowy Sącz, Dunajcowa Park

ogloszenia.nowy-sacz.pl
Sądecki serwis ogłoszeniowy

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 18156 / Ogłoszenia oczekujące: 72
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu

Praca - Wszystkie \ Praca \ Szukam pracy

Nr ogłoszenia 817095 z dnia 2020-12-31 / OFERTA PRYWATNA

Zatrudnię monterów GK, szpachlarzy, malarzy, fliziarzy

EMPERBUD Sp. z o.o. to firma z 10 letnim doświadczeniem na rynku usług budowlanych. Głównym profilem działalności naszej firmy są roboty wykończeniowe, w oparciu o technologię suchej zabudowy na obiektach komercyjnych takich jak: hotele, galerie i sklepy wielkopowierzchniowe, hale produkcyjne. Działamy w oparciu o najnowocześniejsze techniki i sprzęty pozwalające wykonywać roboty łatwiej, szybciej i dokładniej. Dokładamy starań aby zgromadzić zespół ludzi, którzy dzięki swemu zaangażowaniu i posiadanym umiejętnościom przyczynią się do realizacji coraz śmielszych projektów inwestycyjnych. W związku z ciągłym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowiska:

- monter suchej zabudowy (ściany działowe z płyt gk, sufity podwieszane)
- szpachlarz/ malarz
- glazurnik

Od kandydatów oczekujemy:
- doświadczenia na conajmniej jednym z wyżej wymienionych stanowisk
- samodzielności w wykonywaniu powierzonych prac
- sumienności i pracowitości
- punktualności
- brak nałogów
- mile widziane prawo jazdy kat B
- gotowość do pracy w delegacji (wyjazd w poniedziałek, powrót w piątek, weekend w domu. Główne rejony pracy: Kraków, Katowice, Wrocław)
- wiek: do 45lat

Zapewniamy:
- stabilne zatrudnienie przez okres całego roku, bez przerw zimowych
- wynagrodzenie wypłacane co miesiąc, bez opóźnień
- transport na miejsce pracy oraz bezpłatne zakwaterowanie w delegacji
- obiad
- pakiet dodatkowych ubezpieczeń grupowych
- pracę w przyjaznej atmosferze

Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 507 508 709 lub przesłania swojego CV drogą elektroniczną na adres biuro@emperbud.pl

Kontakt:

  • adres email:
  • tel. komorkowy: 507508709

OSTRZEŻENIE PRZED NIEUCZYCIWYMI OGŁOSZENIODAWCAMI!
Ostrzegamy przed nieuczciwymi ofertami pracy, w których anonimowi ogłoszeniodawcy proszą o przesłanie numeru dowodu osobistego lub jego skanu, numeru PESEL, adresu zamieszkania i numeru telefonu, Twoich zdjęć lub żądają opłacenia z góry procesu rekrutacji, biletów, noclegów (w szczególności dotyczy ofert pracy za granicą i próśb o wpłatę pieniędzy za pośrednictwem Western Union Money Transfer), opłat za materiały (praca chałupnicza, składanie długopisów lub biżuterii) itp., zatelefonowania lub wysłania wiadomości SMS pod płatny numer telefonu, pobrania pliku z internetu, wykonania przelewu bankowego nawet na kwotę 1 grosza (nowy rodzaj oszustw, wyłudzenie kredytu). Zanim wyślesz CV poproś autora ogłoszenia o podanie nazwy firmy i jej pełnych danych teleadresowych (w tym numeru REGON). Następnie zweryfikuj ich prawdziwość. Uczciwi pracodawcy nie mają żadnych powodów do publikacji anonimowych ofert pracy, nigdy NIE ŻĄDAJĄ podania swoich danych osobowych, założenia konta bankowego, wykonania przelewu. Bądź ostrożny, nie ryzykuj!

To ostrzeżenie wyświetlane jest przy każdym ogłoszeniu z działu PRACA, przedstawia najpopularniejsze mechanizmy oszustw i nie należy go wiązać z konkretnym ogłoszeniem.
Administrator serwisu ogłoszeniowego


Wstecz

Ilość wyświetleń: 12345
Nie zapomnij powołać się na serwis ogloszenia.nowy-sacz.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Szukam pracy


Korzystając z serwisu www.ogloszenia.nowy-sacz.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2021 ogloszenia.nowy-sacz.pl