ogloszenia.nowy-sacz.pl
Sądecki serwis ogłoszeniowy

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 25215 / Ogłoszenia oczekujące: 64
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu
StyroGzyms - producent sztukaterii elewacyjnej

Praca - Wszystkie \ Praca \ Zatrudnię na etat

Nr ogłoszenia 727265 z dnia 2019-08-12 / OFERTA PRYWATNA

Opiekun/opiekunka w Domu Pomocy Społecznej w Mogilnie

Dom Pomocy Społecznej im. Ojca poszukuje pracownika na stanowisko Opiekun/opiekunka .
Opis Stanowiska Pracy:
Wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych, pomoc w czynnościach dnia codziennego osób starszych i niepełnosprawnych, pomoc w organizacji czasu wolnego.
Oferujemy elastyczny czas pracy z możliwością dostosowania do potrzeb pracownika, szkolenia i kursy w zawodzie, możliwość rozwoju umiejętności poprzez system edukacji pracowników, atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od poziomu wykształcenia, dodatki za pracę w świta, niedziele nie handlowe, godziny nocne, premie świąteczne, itp.
Praca w profesjonalnym zespole dla osób które chcą poprzez swoją prace pomagać innym osobą.
Czas pracy:
Pełny etat 40h tygodniowo 12h dziennie w systemie pracy ciągłej.
Rodzaj umowy :
Umowa o pracę
Wymagane prawo jazdy kat.B z własnym środkiem transportu – dojazd do pracy ( brak możliwości dojazdu środkami komunikacji publicznej)
www.domopiekicalodobowej.pl

Autor: DomPomocySpołecznejim.OjcaPioT

Kontakt:

  • adres email:
  • telefon: 600922596

OSTRZEŻENIE PRZED NIEUCZYCIWYMI OGŁOSZENIODAWCAMI!
Ostrzegamy przed nieuczciwymi ofertami pracy, w których anonimowi ogłoszeniodawcy proszą o przesłanie numeru dowodu osobistego lub jego skanu, numeru PESEL, adresu zamieszkania i numeru telefonu, Twoich zdjęć lub żądają opłacenia z góry procesu rekrutacji, biletów, noclegów (w szczególności dotyczy ofert pracy za granicą i próśb o wpłatę pieniędzy za pośrednictwem Western Union Money Transfer), opłat za materiały (praca chałupnicza, składanie długopisów lub biżuterii) itp., zatelefonowania lub wysłania wiadomości SMS pod płatny numer telefonu, pobrania pliku z internetu, wykonania przelewu bankowego nawet na kwotę 1 grosza (nowy rodzaj oszustw, wyłudzenie kredytu). Zanim wyślesz CV poproś autora ogłoszenia o podanie nazwy firmy i jej pełnych danych teleadresowych (w tym numeru REGON). Następnie zweryfikuj ich prawdziwość. Uczciwi pracodawcy nie mają żadnych powodów do publikacji anonimowych ofert pracy, nigdy NIE ŻĄDAJĄ podania swoich danych osobowych, założenia konta bankowego, wykonania przelewu. Bądź ostrożny, nie ryzykuj!

To ostrzeżenie wyświetlane jest przy każdym ogłoszeniu z działu PRACA, przedstawia najpopularniejsze mechanizmy oszustw i nie należy go wiązać z konkretnym ogłoszeniem.
Administrator serwisu ogłoszeniowego


Wstecz

Ilość wyświetleń: 352
Nie zapomnij powołać się na serwis ogloszenia.nowy-sacz.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Zatrudnię na etat
Inne ogłoszenia tego użytkownika (6 ogł.):
Małopolskie Centrum Kultury - Nowy Sącz Małopolskie Centrum Kultury - Nowy SączRepertuar KinKalendarium Imprez Telewizja przemysłowa alarmy klimatyzacja Car audio, cb-radio, auto alarmy Okna PCV wysoka jakość Alternatory rozruszniki naprawa regeneracja Etykiety samoprzylepne
Nieruchomości Mieszkania Domy Działki
 Zobacz również:


Korzystając z serwisu www.ogloszenia.nowy-sacz.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2019 ogloszenia.nowy-sacz.pl