Nowe domy Nowy Sącz, Dunajcowa Park

ogloszenia.nowy-sacz.pl
Sądecki serwis ogłoszeniowy

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 14077 / Ogłoszenia oczekujące: 36
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu
Nieruchomosci Mieszkania Nowy Sącz

Kupie Sprzedam - Wszystkie \ Kupię Sprzedam \ AGD

Nr ogłoszenia 594674 z dnia 2022-07-28 / OFERTA PRYWATNA

FILTR ODWRÓCONEJ OSMOZY RO - 7 Z MONTAŻEM I 3- LETNIĄ GW

Montaż filtrów do wody
Pogotowie hydrauliczne ,
Bieżące wymiany filtrów wstępnych
Profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny;
-odkamieniacze
-odżelaziacze
-filtry odwróconej osmozy
-bakteriobójcze lampy uv
naprawa pomp głębinowych i ssąco tłoczących
obsługa hydroforów ,wymiana przepony , regulacja ciśnienia
Usuwanie awarii hydraulicznych
Sprzedaż soli tabletkowanej do zmiękczaczy
Filtry dobieramy indywidualnie do wyników badania wody ,

Nasze wieloletnie doświadczenie jest gwarancją
profesjonalnego i solidnego wykonania naprawy w dobrych cenach
dojazd i wycena gratis .
DZWOŃ : 662 917 477

!!!SUPER PROMOCJA !!!
TYLKO TERAZ KOMPLETNY SIEDMIOSTOPNIOWY SYSTEM ODWRÓCONEJ OSMOZY RO - 7
Z TRZYLETNIĄ GWARANCJĄ

750 ZŁ ,

POSIADAMY WŁASNY SERWIS
SPRZEDAŻ CZĘŚCI I PODZESPOŁÓW DO FILTRÓW
Jako jedna z niewielu firm na rynku, posiadamy własny zespół serwisowo - montażowy . Większość konkurentów to firmy handlowe, pośredniczące.
Sami produkujemy część filtrów i komponentów .
Jeśli nie potrafisz uruchomić systemu , głowica sterująca nie działa poprawnie,złoże w stacji uzdatniania przestaje zatrzymywać zanieczyszczenia - zadzwoń .

7 - Stopniowy System Odwróconej Osmozy
OPIS :
System Odwróconej Osmozy produkowany na terenie Unii Europejskiej. Jest on tańszym odpowiednikiem urządzeń Aquafilter,ale jakością nie odbiegający niczym, dającym wodę o zbliżonych parametrach jak filtry amerykańskie. Filtr wody usuwa do 99,8% zanieczyszczeń. Z systemu uzyskuje się wodę pozbawioną trujących i rakotwórczych związków chemicznych, metali ciężkich, bakterii i wirusów. Znacznie poprawia walory smakowe i zapachowe wody, redukując chlor i inne związki organiczne. Koszt przefiltrowania wody jest kilkakrotnie niższy niż butelkowanej wody mineralnej. Membrana osmotyczna usuwa 96-99,8% wszystkich rozpuszczonych w wodzie związków chemicznych.

Pierwszy stopień - filtr wstępny sedymentacyjny 20 mikronowy z pianki (włókniny) polipropylenowej ( PP20)
Usuwa nierozpuszczone w wodzie zanieczyszczenia stałe o rozmiarach powyżej 20 mikronów przedłużając żywotność kolejnych wkładów (zwłaszcza wkładu węglowego).
Drugi stopień - filtr węglowy (blok węglowy) eliminuje chlor i jego związki oraz część zanieczyszczeń organicznych ( CBL) Niezbędny do zabezpieczenia membrany osmotycznej przez działaniem na nią chloru i jego pochodnych. Blok węglowy charakteryzuje się mniejszym pyleniem od granulatu węglowego.
Trzeci stopień - filtr końcowy, sedymentacyjny 5 mikronowy z pianki (włókniny) polipropylenowej ( PP5)
Usuwa drobniejsze, nierozpuszczone w wodzie zanieczyszczenia mechaniczne jak rdzę, piasek, muł, itp. Zabezpiecza membranę osmotyczną przed drobinami węgla, które mogą zostać wypłukane z wkładu węglowego oraz innymi stałymi zanieczyszczeniami.
Czwarty stopień - membrana osmotyczna (TFC-75) usuwa 96-99% wszelkich rozpuszczonych w wodzie związków, jak również bakterie i wirusy.
W komplecie znajduje się membrana osmotyczna o wydajności 75 GPD (galonów amerykańskich na dobę). W przeliczeniu na litry daje to maksymalnie 284 litry idealnie czystej wody spożywczej o parametrach fizyko-chemicznych i biologicznych równych lub lepszych od popularnych wód mineralnych. Membrana Aquafilter 75
Piąty stopień - liniowy filtr szlifujący (liniowy filtr z aktywowanego węgla) ( WWL2)
Usuwa substancje lotne nadając wodzie charakterystyczny smak naturalnej źródlanej wody. Klaruje wodę pozbawiając ją resztek cząsteczek zapachowych.
Szósty stopień - filtr mineralizujący wodą (mineralizator dolomitowy) ( WML2)
Wzbogaca oczyszczoną wodę w minerały niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu ludzkiego. Są to m.in. wapń, sód, potas i magnez.
- żywotność wkładów zależy od jakości filtrowanej wody i stopnia jej zanieczyszczenia
Siódmy stopień – JONIZATOR WODY AIFIR – 2000
Zawiera specjalne złoże, które wzbogaca wodę w"Negative Ions"o emisji jonów 2000 ni/cm3. Wkład instaluje się jako ostatni stopień filtracji w systemach podzlewozmywakowych lub osmotycznych. Pasuje do większości dostępnych na naszym rynku urządzeń.

Negative Ions" są to ujemnie naładowane atomy, cząsteczki, bądź też kompleksy cząsteczek posiadające większą niż normalnie liczbę elektronów. Siła "Negative Ions" wynika z właściwości minerałów, ich naturalnego promieniowania. Do powstawania "Negative Ions" przyczyniają się także wyładowania atmosferyczne (np. po burzy). Najpowszechniejszym i niezbędnym do życia związkiem chemicznym jest woda, która posiada naturalne "Negative Ions" (np. wodospady, źródła wysokogórskie). Natomiast powszechnie dostępna woda w gospodarstwach domowych wymaga wzbogacenia w"Negative Ions".
Jonizowana woda łatwo absorbuje się w ludzkim organizmie dostarczając duże ilości tlenu oraz jest silnym antyoksydantem. Powyższe cechy powodują, że wpływa ona pozytywnie na wiele aspektów naszego życia: reguluje pH organizmu, wpływa na jego oczyszczanie z toksyn (jonizowana woda jest znakomitym detoksykantem), usuwa także wolne rodniki, które przyczyniające się do szybszego starzenia organizmu lub powstawania chorób nowotworowych.
Zalety:
-działanie uspakajające
-stymuluje sen
-łagodzi ból
-bierze udział w regulacji wielu procesów biochemicznych organizmu
-działa antybakteryjnie

Cena: 750

Autor: PAWEŁ

Kontakt:

  • adres email:
  • tel. komorkowy: 662917477

OSTRZEŻENIE!
Nigdy nie odpowiadaj na zagraniczne oferty kupna lub sprzedaży przedmiotów. Przy sprzedaży przedmiotu zagraniczni oszuści prześlą Ci FAŁSZYWE potwierdzenie dokonania przelewu z informacją, że bank zrealizuje przelew po przesłaniu zeskanowanego dowodu wysyłki przedmiotu. W przypadku kupna przedmiotów, zwierząt itp. z zagranicy, często oferowanych w BARDZO ATRAKCYJNYCH CENACH, po wpłacie przedpłaty za kupowany przedmiot, kontakt ze sprzedającym urwie się. Wpłaconych pieniędzy nie odzyskasz. Więcej informacji znajdziesz pod hasłem OSZUSTWO NIGERYJSKIE. Również krajowe "wysyłkowe" zakupy czy sprzedaże nie gwarantują pomyślnego zakończenia transakcji. Sposobów nieuczciwego zarobku jest wiele. Bądź ostrożny, nie ryzykuj!
To ostrzeżenie wyświetlane jest przy każdym ogłoszeniu z działu Kupię lub Sprzedam, przedstawia najpopularniejsze mechanizmy oszustw i nie należy go wiązać z konkretnym ogłoszeniem.
Administrator serwisu ogłoszeniowego


Wstecz

Ilość wyświetleń: 2341
Nie zapomnij powołać się na serwis ogloszenia.nowy-sacz.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: AGD
Inne ogłoszenia tego użytkownika (5 ogł.):


Korzystając z serwisu www.ogloszenia.nowy-sacz.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2023 ogloszenia.nowy-sacz.pl