Nowe domy Nowy Sącz, Dunajcowa Park

ogloszenia.nowy-sacz.pl
Sądecki serwis ogłoszeniowy

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 18292 / Ogłoszenia oczekujące: 66
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu

Kupie Sprzedam - Wszystkie \ Kupię Sprzedam \ Materiały budowlane

Nr ogłoszenia 483344 z dnia 2021-10-14 / OFERTA OD FIRMY

BRAMY GARAŻOWE,WJAZDOWE,AUTOMATYKA DO BRAM,OGRODZENIA

Firma OKNOBRAM-TWARDOWSKI jest firmą handlowo-usługowo-produkcyjną zajmującą się produkcją,sprzedażą oraz montażem między innymi bram garażowych,p.poż, szybkobieżnych,
systemów przeładunkowych,wjazdowych,ogrodzeń, automatyki,
systemów kontroli dostępu,okien,drzwi.
Nasze 13 letnie doświadczenie w tej branży pozwala nam na optymalny dobór wyżej wymienionych produktów do potrzeb klienta.
Bardzo ważną sprawą dla nas jest montaż produktów które produkujemy i sprzedajemy do którego podchodzimy z całą sumiennością i dokładności.W naszej ofercie posiadamy bramy garażowe segmentowe,uchylne,skrzydłowe własnej produkcji,oraz producentów takich jak: Wiśniowski,Hormman, GMS Nawojowa.Automatyka(napędy) do bram garażowych, przesuwnych, skrzydłowych firm:Somfy,Sommer,Faac,Nice, Came, Kinggates,Ditec Stagnoli, Beninca, LiftMaster.Ofertę dopełniamy także o domofony wideodomofony, alarmy oraz systemy kontroli dostępu firm: Aco,Vidos, Leelen, Elfon,Commax,Satel. Cechuje nas wysoka jakość sprzedawanych produktów oraz fachowy montaż i serwis.
Współpraca z naszą firmą to dobry wybór.

Cena: 1

Kontakt:

  • adres email:
  • tel. komorkowy: 501444771

OSTRZEŻENIE!
Nigdy nie odpowiadaj na zagraniczne oferty kupna lub sprzedaży przedmiotów. Przy sprzedaży przedmiotu zagraniczni oszuści prześlą Ci FAŁSZYWE potwierdzenie dokonania przelewu z informacją, że bank zrealizuje przelew po przesłaniu zeskanowanego dowodu wysyłki przedmiotu. W przypadku kupna przedmiotów, zwierząt itp. z zagranicy, często oferowanych w BARDZO ATRAKCYJNYCH CENACH, po wpłacie przedpłaty za kupowany przedmiot, kontakt ze sprzedającym urwie się. Wpłaconych pieniędzy nie odzyskasz. Więcej informacji znajdziesz pod hasłem OSZUSTWO NIGERYJSKIE. Również krajowe "wysyłkowe" zakupy czy sprzedaże nie gwarantują pomyślnego zakończenia transakcji. Sposobów nieuczciwego zarobku jest wiele. Bądź ostrożny, nie ryzykuj!
To ostrzeżenie wyświetlane jest przy każdym ogłoszeniu z działu Kupię lub Sprzedam, przedstawia najpopularniejsze mechanizmy oszustw i nie należy go wiązać z konkretnym ogłoszeniem.
Administrator serwisu ogłoszeniowego


Wstecz

Ilość wyświetleń: 3678
Nie zapomnij powołać się na serwis ogloszenia.nowy-sacz.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Materiały budowlane
Inne ogłoszenia tego użytkownika (3 ogł.):


Korzystając z serwisu www.ogloszenia.nowy-sacz.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2021 ogloszenia.nowy-sacz.pl